Rzecznik Finansowy

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ekspert zewnętrzny w Wydziale Pozasądowego Rozwiązywania Sporów

Termin składania aplikacji: 01-03-2018

Rzecznik Finansowy w Warszawie poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

  • Eksperta zewnętrznego

w Wydziale Pozasądowego Rozwiązywania Sporów

Adres Biura

Biuro Rzecznika Finansowego

Al. Jerozolimskie 87

02-001 Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przygotowywanie projektów opinii prawnych w wyznaczonym zakresie w ramach pozasądowego rozwiązywania sporów pomiędzy klientami a podmiotami rynku finansowego, dotyczących zagadnień:
    • ubezpieczeniowych (osobowych i majątkowych) albo
    • bankowych (różne umowy dotyczące czynności bankowych, w szczególności w relacji B2C dotyczących: kredytów konsumenckich i mieszkaniowych, także walutowych, prowadzenia rachunków bankowych, kart płatniczych i inne)

Od kandydatów oczekujemy:

wymagania niezbędne

  • wykształcenie: wyższe prawnicze
  • znajomość przepisów prawa cywilnego, a także przepisów dotyczących produktów finansowych, tj: ubezpieczeniowych lub bankowych oferowanych klientom podmiotów rynku finansowego, w szczególności przepisów konsumenckich
  • znajomość orzecznictwa w zakresie stosowania przepisów  dotyczących ww. produktów oferowanych klientom podmiotu rynku finansowego
  • co najmniej  3 letnie doświadczenie zawodowe w  instytucjach finansowych, kancelariach prawnych lub organach administracji związane ze stosowaniem ww. przepisów

wymagania dodatkowe

  • doświadczenie procesowe
  • mile widziana aplikacja radcowska lub adwokacka albo tytuł radcy prawnego lub adwokata
  • praktyczna znajomość produktów ubezpieczeniowych lub bankowych oferowanych klientom indywidualnym, czy też sposobu obsługi prawnej klientów podmiotów oferujących ww. produkty

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Rzecznik zastrzega sobie prawo do żądania od kandydata przedstawienia kopi dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • Rzecznik zastrzega sobie prawo do żądania od kandydata przedstawienia kopi dokumentów poświadczających umiejętności (zaświadczenia ukończenia kursów, certyfikaty językowe itp.).

Termin składania dokumentów:

1.03.2018

Sposób składania aplikacji:

Aplikacje prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: biuro@rf.gov.pl

lub przesyłać na adres:

lub składać w Kancelarii Biura Rzecznika Finansowego.

W tytule maila lub na kopercie prosimy zamieścić „RF-WRS – ekspert zewnętrzny”

Metadane

Data publikacji : 07.02.2018
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Piotr Budzianowski

Opcje strony

do góry